Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres:
Kto pierwszy ten lepszy!

W dniach od 4 do 15 stycznia 2021 r. na fanpagu i kanale YouTube biblioteki dzieci będą mogły obejrzeć kilkuminutowe
interpretacje znanych wierszy i bajek, rozwiązywać krzyżówki i zagadki.
Zapraszamy serdecznie do udziału w tych nietypowych feriach zimowych.
Dla najaktywniejszych przygotowaliśmy dyplomy i drobne upominki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie uczestniczy w  Programie Wieloletnim „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.  W 2020 roku pozyskano środki finansowe w wysokości  8 750 złotych.
Dzięki dotacji wzbogacono nasze zbiory o 375 egzemplarzy książek
Dodatkowa, grudniowa dotacja w wysokości 2 420 zł umożliwiła  zakup dostępu do e-booków.
Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Informujemy, że od 30.11.2020 r. biblioteka  jest  OTWARTA  i  jest WOLNY DOSTĘP DO PÓŁEK

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie uczestniczy w  Programie Wieloletnim „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. W 2020 roku pozyskano środki finansowe w wysokości 8 750 złotych.
Dzięki dotacji wzbogacono nasze zbiory o 375 egzemplarzy książek.