Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Miłośników Robótek Ręcznych już za nami!
Było kreatywnie, wesoło. Nie zabrakło rozmów, śmiechu, wymiany pomysłów oraz pięknych prac tworzonych z pasją.Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i cudowną atmosferę.
Życzymy udanych, słonecznych wakacji i do zobaczenia po letniej przerwie!
Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Miłośników Robótek Ręcznych już za nami!
- Kategoria: Aktualności



