Polecamy książki, które warto przeczytać.

"Miasteczko Twin Falls"
Loreth Anne White
Wartka akcja, czyta się jednym tchem. Poruszane są tematy przemocy, prześladowania i pragnienia akceptacji wśród młodzieży.
Powieść wstrząsająca i skłaniająca do refleksji. W małym miasteczku ponad dwadzieścia lat temu brutalnie zamordowano nastolatkę.
Skazano już mężczyznę za zabójstwo. Jednak na jaw wychodzą nowe fakty. Czy podczas śledztwa zostały popełnione jakieś błędy?
Dreszczyk emocji przy czytaniu jest nie do opisania.

"Krwawy księżyc"
Jo Nesbo
Fabuła powieści wciąga czytelnika od samego początku.
Harry Hole porzuca swoje destrukcyjne zajęcie, jakim jest picie alkoholu bez umiaru. Chce pomóc kobiecie po przejściach.
W tym czasie niezmiernie bogaty człowiek proponuje mu pracę detektywa. Hole ma tylko dziesięć dni na rozwiązanie zagadki. Czy Hole da radę?
Autor prowadzi nas różnymi ścieżkami. Myślimy, że już rozszyfrowaliśmy zagadkę, a okazuje się, że to nie jest takie proste.

"Dziewczynka z ciasteczkami"
Ewa Formella
Piękna i wzruszająca, niosąca nadzieję historia o zimowym Gdańsku. Poznajemy Zosię – małą dziewczynkę, która jednoczy sobie wszystkich sąsiadów.
Zosia często aby nie być sama, chodzi do pani Krysi, która z czasem pozwala mówić na siebie babcia.
Opowieści wojenne, wspomnienia z przeszłości, które opowiada kobieta unoszą się w powietrzu wraz z zapachem pieczonych pierników.
Bardzo dobra książka na zimowy wieczór, z humorem i ciekawymi legendami gdańskimi.