Zapraszamy do biblioteki po PINy do IBUK Libra.

Nasza Biblioteka wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra.
Dostępnych jest ponad  6000 tytułów
Wszyscy czytelnicy biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z zasobów IBUK Libra po odebraniu kodu PIN.
Kod PIN można odebrać w bibliotece głównej i jej filiach.
Istnieje również możliwość odebrania kodu PIN za pośrednictwem e-maila (podając swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej) lub telefonicznie.
Odebrany kod do IBUK Libry jest ważny do końca 2023 roku.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z IBUK Libra:
- Zadzwoń (326421262), napisz e-maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przyjdź do Biblioteki, podaj nr karty bibliotecznej
- Bibliotekarz wyda PIN
- Wejdź na stronę: http://libra.ibuk.pl
- Zarejestruj się (podaj e-mail i hasło), "z opcji (prawy, górny róg) należy wybrać "Moje biblioteki", naciśnij "+ DODAJ KOD PIN"
- Wpisz Kod PIN (uzyskany w bibliotece), od tej pory masz bezpłatny dostęp do IBUK Libra.