Nasza biblioteka włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony od 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej.
Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange

Nasza biblioteka włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
6 lutego 2024 r.  o godzinie 11.00 zapraszamy seniorów na spotkanie „Bezpieczeństwo w sieci”, a 9 lutego 2024 o godzinie 10.45 odbędzie się spotkanie edukacyjne dla dzieci „ Mowa nienawiści i hejt w sieci".